- Kategorie
- Szukaj
-
Producent - USP Zdrowie
Skład
1 tabletka zawiera Paracetamol 500 mg
Wskazania
Jako środek uśmierzający bóle różnego pochodzenia: ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączko...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
53.91
Składniki
1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze
Opis produktu
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
10.13
Inovox Express smak pomarańczowy łagodzi ból gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.
Składniki
Każda pastylka twarda zawiera: Lidokainy ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
21.72
Inovox Express, smak miodowo-cytrynowy, jest lekiem
w postaci żółtych, wypukłych z obu stron pastylek twardych, który zawiera antyseptyki: 1,2 mg alkoholu 2,4-dichl...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
15.99
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta
Inovox Express smak miętowy,
2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, pastylki twarde
Lidokainy chlorowodorek + Amylom...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
21.72
Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen –
substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest lekiem działającym pr...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
23.99
Ibuprofenum
Substancją czynną leku jest ibuprofen - związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Hamuje procesy odpowiedzialne za powstawan...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
39.62
Składniki
1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę
Cechy
Ten produkt jest aktualnie niedostępny |
--,--
Opis produktu
1. Co to jest lek APAP Noc i w jakim celu się go stosuje
Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetam...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
26.09
Apap Extra
500 mg + 65 mg
tabletki powlekane
Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
43.04
APAP Extra
Paracetamol 500 mg, kofeina65 mg; tabletki powlekane
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
23.22
APAP 500 mg x 50 tabletek powlekanych
Paracetamolum
Substancja czynna leku APAP - paracetamol - uśmierza ból oraz obniża gorączkę. Działanie wynika z hamowan...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
30.72