• Kategorie
  • Szukaj
  • Paracetamol dla Dzieci i Niemowląt

PARACETAMOL 500 MG CZOPKI Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest prz...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
5.07
op Do przechowalni
Skład: 1 czopek zawiera substancję czynną: 250 mg paracetamolu, tłuszcz stały. Wskazania i działanie: Wskazania do stosowania to ból i gorączka różnego pochodzenia,...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
3.98
op Do przechowalni
Skład 1 czopek o masie 1 g zawiera 500 mg, 250 mg, 125 mg lub 80 mg paracetamolu (Paracetamolum)   Wskazania Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.  ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
4.88
op Do przechowalni
APAP dla dzieci FORTE Paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna. Wskazania: Lek stosuje się do leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzie...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
20.73
op Do przechowalni
Pedicetamol® zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.    Wskazania: Lek Pedicetamol przeznaczony dla niemow...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
12.08
op Do przechowalni
Skład 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum) Dostępne smaki: truskawkowy, pomarańczowy.   Wskazania Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
13.47
op Do przechowalni
Opis produktu Wskazania: Produkt jest wskazany przy gorączce i bólach różnego pochodzenia.   Właściwości: APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
21.30
op Do przechowalni
Skład 5 ml zawiesiny zawiera 240 mg paracetamolu (Paracetamolum)   Wskazania Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związan...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
16.78
op Do przechowalni