• Kategorie
  • Szukaj
  • Ząbkowanie

Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
33.34
op Do przechowalni
Wskazania: Żel na ząbkowanie został specjalnie opracowany by zmniejszać dyskomfort i ból spowodowany ząbkowaniem u dzieci.   Właściwości: Ze względu na wyjątko...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
19.94
op Do przechowalni
Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
24.41
op Do przechowalni
Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
24.41
op Do przechowalni
APAP dla dzieci FORTE Paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna. Wskazania: Lek stosuje się do leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzie...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
20.73
op Do przechowalni
Pedicetamol® zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.    Wskazania: Lek Pedicetamol przeznaczony dla niemow...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
12.08
op Do przechowalni
Składniki 10 g żelu zawiera: Chamomillae tinctura (nalewka z rumianku) (1:4 - 4,5) 1500 mg, ekstrahent etanol 70 % (V/V), Lidocaini hydrochloridum (lidokainy chloro...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
20.34
op Do przechowalni
Skład 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum) Dostępne smaki: truskawkowy, pomarańczowy.   Wskazania Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
13.47
op Do przechowalni
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta BOBODENT 0,5 g/100 g, żel Lidocaini hydrochloridum monohydricum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
22.73
op Do przechowalni
Składniki 1 czopek zawiera 60 mg Ibuprofenu Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta Cechy
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
19.22
op Do przechowalni
Składniki 1 czopek zawiera 125 mg ibuprofeu oraz substancję pomocniczą tłuszcz stały Opis produktu 125 mg, Ibuprofenum
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
25.90
op Do przechowalni
Składniki Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu Zawiera maltitol ciekły i sód W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
31.08
op Do przechowalni