• Kategorie
  • Szukaj
  • Alergia u Dzieci

Opis produktu (2,5 mg + 58 mg Ca2+)/5 ml, syrop Cetirizini dihydrochloridum + Calcii chloridum dihydricum Skład: 5 ml syropu zawiera: - 2,5 mg cetyryzyny dichlorow...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
14.53
op Do przechowalni
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Hitaxa fast junior, 2,5 mg, tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej Desloratadinum Należy uważnie zapozn...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
11.47
op Do przechowalni
Produkt Hitaxa Fast Kids jest wskazany u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku powyżej 2 lat w celu łagodzenia objawów związanych z:   - alergicznym zapaleniem...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
13.56
op Do przechowalni