• Kategorie
  • Szukaj
  • Gorączka i ból u Dzieci

Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
33.34
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg Zawiera również sacharozę Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
4.75
op Do przechowalni
PARACETAMOL 500 MG CZOPKI Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest prz...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
5.07
op Do przechowalni
Skład: 1 czopek zawiera substancję czynną: 250 mg paracetamolu, tłuszcz stały. Wskazania i działanie: Wskazania do stosowania to ból i gorączka różnego pochodzenia,...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
3.98
op Do przechowalni
Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
24.41
op Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
25.44
op Do przechowalni
Składniki Ibuprofen Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
8.06
op Do przechowalni
Skład 1 czopek o masie 1 g zawiera 500 mg, 250 mg, 125 mg lub 80 mg paracetamolu (Paracetamolum)   Wskazania Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.  ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
4.88
op Do przechowalni
Cechy syrop Lipomal zawiera suchy wyciąg z kwiatostanu lipy, stosowany tradycyjnie jako łagodny środek napotny Opis produktu Lipomal 97 mg/5 ml, syrop Tiliae inflor...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
17.24
op Do przechowalni
Wskazania:   Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dzieci powyż...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
19.78
op Do przechowalni
Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
24.41
op Do przechowalni
APAP dla dzieci FORTE Paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna. Wskazania: Lek stosuje się do leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzie...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
20.73
op Do przechowalni