• Kategorie
  • Szukaj
  • Ibuprofen dla Dzieci

Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
33.34
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg Zawiera również sacharozę Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
6.89
op Do przechowalni
Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
33.34
op Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
34.49
op Do przechowalni
Składniki Ibuprofen Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
11.49
op Do przechowalni
Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
33.34
op Do przechowalni
Składniki 1 czopek zawiera 60 mg Ibuprofenu Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta Cechy
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
26.44
op Do przechowalni
Składniki 1 czopek zawiera 125 mg ibuprofeu oraz substancję pomocniczą tłuszcz stały Opis produktu 125 mg, Ibuprofenum
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
34.49
op Do przechowalni
Składniki Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu Zawiera maltitol ciekły i sód W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
42.54
op Do przechowalni
Składniki 5 ml zawiera 250 mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze, w tym glikol propylenowy, maltitol ciekły (E965), sodu benzoesan (E211), etanol, sód Cechy
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
28.74
op Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
11.49
op Do przechowalni
Składniki Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu Zawiera maltitol ciekły i sód W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
41.39
op Do przechowalni