• Kategorie
  • Szukaj
  • Ból ucha

Składniki Ibuprofen  paracetamol Opis produktu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
26.44
op Do przechowalni
APAP Intense (200mg + 500mg) x 10 tabletek powlekanych 1 tabletka powlekana Apap intense zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.   działanie Lek Apap ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
16.68
op Do przechowalni
Składniki woda oczyszczona glicerol polisorbat 80 olejek z drzewa herbacianego chlorek cetylopirydyniowy
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
25.29
op Do przechowalni
Składniki Metamizole Sodium Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
51.74
op Do przechowalni
Składniki Każda kapsułka miękka zawiera 400 mg ibuprofenu Zawiera czerwień koszenilową (E124) i sorbitol, częściowo odwodniony Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
27.59
op Do przechowalni
1. Co to jest lek APAP Noc i w jakim celu się go stosuje Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
16.09
op Do przechowalni
Pyralgina 500 mg x 12 tabl. Składniki Metamizole Sodium Opis produktu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
18.39
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg Zawiera również sacharozę Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
6.89
op Do przechowalni
Składniki diklofenak potasowy 25 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza Cechy  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
28.74
op Do przechowalni
Składniki Każda kapsułka miękka zawiera 400 mg ibuprofenu Zawiera czerwień koszenilową (E124) i sorbitol, częściowo odwodniony Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
34.49
op Do przechowalni
Składniki diklofenak potasowy 25 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol Dodatkowe informacje - patrz ulotka Cechy
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
32.19
op Do przechowalni
Ketonal Sprint 25 mg Lek 12 sztuk Składniki Każda saszetka zawiera 25 mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną (40 mg) Opis produktu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
22.99
op Do przechowalni