• Kategorie
  • Szukaj
  • Syropy na alergię

Opis produktu (2,5 mg + 58 mg Ca2+)/5 ml, syrop Cetirizini dihydrochloridum + Calcii chloridum dihydricum Skład: 5 ml syropu zawiera: - 2,5 mg cetyryzyny dichlorow...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
14.53
op Do przechowalni
  Aleric Deslo Active roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczulenie...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
16.58
op Do przechowalni
Produkt Hitaxa Fast Kids jest wskazany u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku powyżej 2 lat w celu łagodzenia objawów związanych z:   - alergicznym zapaleniem...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
13.56
op Do przechowalni
Lek Zidenac stosuje się w leczeniu objawów chorób alergicznych: skóry: pokrzywka, świąd różnego pochodzenia, wyprysk endogenny, jeżeli lekarz wcześniej zdiagnozował...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny