• Kategorie
  • Szukaj
  • Ból

Skład Dostępne smaki: banan, malina, truskawka 5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg   Wskazania Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
33.34
op Do przechowalni
Aspirin C  to tabletki musujące o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym, zawierające kwas acetylosalicylowy i witaminę C. Lek zalecany...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
40.24
op Do przechowalni
Apap Migrena jest lekiem w postaci tabletek powlekanych, odpowiednich dla osób dorosłych. Lek ten zawiera 250 mg paracetamolu (Paracetamolum), 250 mg kwasu acetylo...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
14.01
op Do przechowalni
Składniki wyciąg wodny z porostu islandzkiego wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej guma arabska syrop sorbitolowy syrop maltitolowy
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
17.50
op Do przechowalni
Voltaren Max 23,2 mg/g Lek przeciwbólowy przeciwzapalny i przeciwobrzękowy 180 g Supplier Preferred Product Name - Voltaren Max Lek Żel przeciwbólowy przeciwzapalny...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
59.33
op Do przechowalni
Składniki Dexketoprofen Opis produktu  
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki Każdy gram żelu zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego Substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, glikol ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki Każdy gram żelu zawiera 23,2 mg diklofenaku dietyloamoniowego co odpowiada 20 mg diklofenaku sodowego Substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, glikol ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
26.75
op Do przechowalni
Olfen Max, 20 mg/g, żel Diclofenacum natricum (w postaci Diclofenacum diethylammonium)
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
15.98
op Do przechowalni
Envil Gardło Aerozol do stosowania w jamie ustnej 30 ml Cechy ból gardła stany zapalne jamy ustnej i gardła pomocniczo w anginie
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki 1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) oraz substancje pomocnicze: w tym laktozę jednowodną Cechy  
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Duża dostępność
11.16
op Do przechowalni
Składniki Ibuprofen  paracetamol Opis produktu
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
21.79
op Do przechowalni