• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - USP Zdrowie

Apap Migrena jest lekiem w postaci tabletek powlekanych, odpowiednich dla osób dorosłych. Lek ten zawiera 250 mg paracetamolu (Paracetamolum), 250 mg kwasu acetylo...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
19.54
op Do przechowalni
Aleric Deslo Active 5 mg to lek III generacji*.  Zawiera desloratadynę – nowoczesną substancję przeciwhistaminową.   Wskazany jest dla dorosłych i dzieci ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
18.39
op Do przechowalni
Składniki cukier syrop glukozowy miód koncentrat soku z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra) kwas L-askorbinowy ekstrakt z 14 ziół: korzeni lukrecji (Glycyrrhiza gl...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
14.38
op Do przechowalni
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta   Acatar Allergy, 1 mg/ml, aerozol do nosa, roztwór   Azelastini hydrochloridum   1. Co to j...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Średnia dostępność
34.49
op Do przechowalni
APAP Intense (200mg + 500mg) x 10 tabletek powlekanych 1 tabletka powlekana Apap intense zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.   działanie Lek Apap ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
16.68
op Do przechowalni
1. Co to jest lek APAP Noc i w jakim celu się go stosuje Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
16.09
op Do przechowalni
  Aleric Deslo Active roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczulenie...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
26.44
op Do przechowalni
Składniki Verdin fix w dziennej porcji (4 saszetki): ziele mięty pieprzowej (Mentha piperita) 2,16 g owoc kolendry siewnej (Coriandrum sativum) 2,16 g owoc kminku z...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
17.24
op Do przechowalni
Działanie:   Stosować w okresie zmian fizjologicznych związanych z wiekiem (zaleca się suplementację codziennej diety preparatem już od 45 roku życia), przy zn...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
73.59
op Do przechowalni
Vigor+ Cardio Preparat witaminowy w płynie Suplement diety 1000 ml Cechy wzbogacona formuła 100% witamin i żelaza dla mocnego serca
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
50.59
op Do przechowalni
Skład  Standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamiaRisso, czyli ActiBPF (500 mg w 1 kapsułce) Witamina C (50 mg w 1 kapsułce) Wskazania ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Mało
103.49
op Do przechowalni
Opis produktu Oryal Max o smaku malinowym – wspomaga funkcjonowanie mięśni i mózgu  Oryal Max to połączenie elektrolitów, takich jak sód, potas, magnez, wapń ...
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Duża dostępność
19.54
op Do przechowalni