• Kategorie
  • Szukaj
  • Leki i suplementy diety

Składniki 1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
10.13
op Do przechowalni
Działanie Sebidin jest lekiem o połączonym działaniu chlorheksydyny dichlorowodorku i witaminy C. Chlorheksydyny dichlorowodorek wykazuje działanie przeciwbakteryjn...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Inovox Express smak pomarańczowy łagodzi ból gardła u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat.    Składniki Każda pastylka twarda zawiera: Lidokainy ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
21.72
op Do przechowalni
Inovox Express, smak miodowo-cytrynowy, jest lekiem w postaci żółtych, wypukłych z obu stron pastylek twardych, który zawiera antyseptyki: 1,2 mg alkoholu 2,4-dichl...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
15.99
op Do przechowalni
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta   Inovox Express smak miętowy, 2 mg + 0,6 mg + 1,2 mg, pastylki twarde Lidokainy chlorowodorek + Amylom...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
21.72
op Do przechowalni
Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen – substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest lekiem działającym pr...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
23.99
op Do przechowalni
Ibuprofenum   Substancją czynną leku jest ibuprofen - związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Hamuje procesy odpowiedzialne za powstawan...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
39.62
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę Cechy  
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki preparatu wpływają korzystnie na: - prawidłowe funkcjonowanie serca (EPA i DHA) - korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dz...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
26.98
op Do przechowalni
Opis produktu 1. Co to jest lek APAP Noc i w jakim celu się go stosuje   Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetam...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
26.09
op Do przechowalni
Opis produktu Linomag Bobo A+E polecany do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry. Substancje aktywne stanowią połączenie oleju lnianego bogatego w NNKT, witamin A ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
13.44
op Do przechowalni
Apap Extra 500 mg + 65 mg tabletki powlekane   Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
43.04
op Do przechowalni