• Kategorie
  • Szukaj
  • Leki i suplementy diety

Składniki 5 ml syropu zawiera: 30 mg ambroksolu chlorowodorku Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
17.27
op Do przechowalni
Składniki wysokolinolenowy olej z nasion lnu (Linum usitatissimum) tłoczony na zimno żelatyna (składnik otoczki) substancja utrzymująca wilgoć: glicerol cholekalcyf...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Bayer Contour TS -  paski testowe do pomiaru glukozy są to paski testowe służące do samodzielnego sprawdzania poziomu glukozy we krwi. Do użytku wymagany jest ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
39.13
op Do przechowalni
Pectobonisol   Krople ziołowe o działaniu wykrztuśnym i osłaniającym. Zawierają m.in. śluzy, olejki eteryczne, saponiny. Śluzy w wilgotnym środowisku pęcznieją...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AltaGel  to żel  na bazie naturalnych składników, który dzięki swoim właściwościom ściągających, chłodzącym, przeciwbakteryjnym oraz nawilżającym łagodzi ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniow...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
22.99
op Do przechowalni
Ibuprofenum   Substancją czynną leku jest ibuprofen - związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Hamuje procesy odpowiedzialne za powstawan...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Opis Apap Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu  z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Łagodzi ból, ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
43.85
op Do przechowalni
Opis produktu Wskazania: Produkt jest wskazany przy gorączce i bólach różnego pochodzenia.   Właściwości: APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
24.23
op Do przechowalni
Cechy natychmiastowa, bezpieczna i chłodząca ulga w: bólach głowy, migrenach 8 godzin kojącego chłodu łatwy do usunięcia z powierzchni skóry, nie pozostawia śladów
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
12.13
op Do przechowalni
Skład 1 tabletka zawiera Paracetamol 500 mg   Wskazania Jako środek uśmierzający bóle różnego pochodzenia: ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączko...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
53.91
op Do przechowalni