• Kategorie
  • Szukaj
  • Leki na bóle mięśni i stawów

Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg Zawiera również sacharozę Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka do pacjenta
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniow...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
22.99
op Do przechowalni
Ibuprofenum   Substancją czynną leku jest ibuprofen - związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Hamuje procesy odpowiedzialne za powstawan...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Opis Apap Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu  z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Łagodzi ból, ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
43.85
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
12.13
op Do przechowalni
Skład 1 tabletka zawiera Paracetamol 500 mg   Wskazania Jako środek uśmierzający bóle różnego pochodzenia: ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączko...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
53.91
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
10.13
op Do przechowalni
Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen – substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest lekiem działającym pr...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
23.99
op Do przechowalni
Ibuprofenum   Substancją czynną leku jest ibuprofen - związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Hamuje procesy odpowiedzialne za powstawan...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
39.62
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę Cechy  
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Opis produktu 1. Co to jest lek APAP Noc i w jakim celu się go stosuje   Lek APAP Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetam...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
26.09
op Do przechowalni
Apap Extra 500 mg + 65 mg tabletki powlekane   Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
43.04
op Do przechowalni