- Kategorie
- Szukaj
-
Leki na bóle mięśni i stawów
Składniki
100 g leku zawiera 2,32 g substancji czynnej - diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, alkohol oleinowy, glikol pr...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
25.92
Składniki
100 g leku zawiera 2,32 g substancji czynnej - diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, alkohol oleinowy, glikol pr...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
44.19
DOLGIT KREM 100G
Przy bólach mięśni i stawów.
Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny
Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie poprzez hamowanie synte...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
27.22
Opis
Apteo Ice Spray to wyrób medyczny przeznaczony do schładzania w przypadku urazów sportowych, stłuczeń i uderzeń.
Skład
Butan, propan, izobutan, alkohol ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
12.21
Cechy
Odświeżenie dla zmęczonych mięśni: Golteria rozesłana i mięta pieprzowa są znane ze swoich właściwości odświeżających. Żel zawiera chłodzące i kojące olejki e...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
18.35
MOBILAT ŻEL
Lek stosowany w pourazowych stanach zapalnych stawów i krwiakach oraz przy przeciążeniu ścięgien oraz mięśni. Żel zawiera 3 składniki aktywne. Ek...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
28.59
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
24.16
Ketonal Active 50 mg Kapsułki twarde 20 sztuk
Składniki
1 kapsułka zawiera 50 mg ketoprofenu
Dalsze informacje znajdują się w ulotce
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
25.91
Traumon
to lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Stosuje się go miejsco...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
41.79
Składniki
100 g maści zawiera substancje czynne: Nonivamidum - 0,05 g, Camphora - 5,3 g, Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro - 9,7 g, Eucalypti aetheroleum - ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
15.04
Skład
Dostępne smaki: banan, malina, truskawka
5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg
Wskazania
Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
24.22
Składniki
Każda kapsułka miękka zawiera 400 mg ibuprofenu
Zawiera czerwień koszenilową (E124) i sorbitol, częściowo odwodniony
Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
14.78