- Kategorie
- Szukaj
-
Leki przeciwbólowe bez recepty
Składniki
100 g leku zawiera 2,32 g substancji czynnej - diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, alkohol oleinowy, glikol pr...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
25.92
Składniki
100 g leku zawiera 2,32 g substancji czynnej - diklofenaku dietyloamoniowego oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, alkohol oleinowy, glikol pr...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
44.19
Skład
Dostępne smaki: banan, malina, truskawka
5 ml zawiesiny zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg
Wskazania
Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
24.22
DOLGIT KREM 100G
Przy bólach mięśni i stawów.
Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny
Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie poprzez hamowanie synte...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
27.22
Opis produktu
Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy. Produkt wskazany w leczeniu gorączki (w przeziębieniu, grypie) oraz w objawowym leczeniu bólu ró...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
8.88
Opis
Apteo Ice Spray to wyrób medyczny przeznaczony do schładzania w przypadku urazów sportowych, stłuczeń i uderzeń.
Skład
Butan, propan, izobutan, alkohol ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
12.21
Cechy
Odświeżenie dla zmęczonych mięśni: Golteria rozesłana i mięta pieprzowa są znane ze swoich właściwości odświeżających. Żel zawiera chłodzące i kojące olejki e...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
18.35
Ulotka dołączona do opakowania: Informacja dla pacjenta
APAP migrena, 250 mg + 250 mg + 65 mg, tabletki powlekane Paracetamolum + Acidum acetylsalicylicum + ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
29.83
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta
OTOTALGIN, 200 mg/g, krople do uszu
Cholini salicylas
Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki pr...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
25.31
MOBILAT ŻEL
Lek stosowany w pourazowych stanach zapalnych stawów i krwiakach oraz przy przeciążeniu ścięgien oraz mięśni. Żel zawiera 3 składniki aktywne. Ek...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
28.59
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
24.16
Ketonal Active 50 mg Kapsułki twarde 20 sztuk
Składniki
1 kapsułka zawiera 50 mg ketoprofenu
Dalsze informacje znajdują się w ulotce
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
25.91