- Kategorie
- Szukaj
-
Leki przeciwbólowe bez recepty
Skład:
1 czopek zawiera substancję czynną: 250 mg paracetamolu, tłuszcz stały.
Wskazania i działanie:
Wskazania do stosowania to ból i gorączka różnego pochodzenia,...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
4.61
Wskazania:
Preparat stosowany w różnorodnych zespołach bólowych (np. bóle mięśniowe i mięśniowo-powięziowe, kręgosłupa, stawowe o niewielkim nasileniu...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
18.38
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika
Chlorchinaldin VP, 2 mg, tabletki do ssania
Chlorquinaldolum
Należy uważnie zapoznać się z treścią...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
19.34
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
13.99
Wskazania
INOVOX Ultra (Ultravox Max) Pastylki twarde to lek stosowany w łagodzeniu objawów anginy, INOVOX Ultra zawiera flurbiprofen z grupy niesteroidowych leków...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
26.51
LEK AROMATOL ZAWIERA :
100 g leku Aromatol zawiera: Levomentholum (lewomentol) 1,72 g, Limonis aetheroleum
(olejek cytrynowy) 0,57 g, Cinnamomi zeylani...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
28.90
Lek jest alkoholową mieszaniną mentolu i olejków eterycznych: olejku cytrynowego, olejku cynamonowego, olejku z mięty polnej, olejku lawendowego, ...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
24.53
Składniki
1 tabletka zawiera 200 mg naproksenu oraz substancje pomocnicze, w tym:laktozę jednowodną, żółcień pomarańczową (E110)
Opis produktu
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
4.25
Itami Plaster leczniczy 10 sztuk
Składniki
Każdy plaster leczniczy zawiera 140 mg diklofenaku sodowego
Wykaz substancji pomocniczych: Metakrylanu butylu kopolimer z...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Duża dostępność |
74.51
Składniki
Każda tabletka powlekana zawiera 80 mg drotaweryny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze, w tym laktozę jednowodną oraz żółcień chinolinową lak (E 104)...
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Średnia dostępność |
44.47
Składniki
1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu
substancje pomocnicze: karbomer, glikol propylenowy, etanol 96 %, diizopropanolaminę, wodę oczyszczoną
Cechy
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
26.99
Składniki
jedna saszetka dwudzielna zawiera 50 mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną (80 mg)
Opis produktu
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Dostępność | Mało |
22.37