• Kategorie
  • Szukaj
  • Leki przeciwbólowe bez recepty

Opis produktu Skład i postać: 1 tabletka zawiera 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 200 mg paracetamolu, 50 mg kofeiny. Wskazania: Bóle głowy, w szczególności bóle ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
12,98 zł
op Do przechowalni
Wskazania Leczenie miejscowych objawów, związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.   Opis Uniben to wygodny w aplikacji lek na stan zapalny gard...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
13,79 zł
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną - ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
21,93 zł
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną - ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
12,27 zł
op Do przechowalni
Składniki 1 czopek zawiera 60 mg Ibuprofenu Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta Cechy
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
21,98 zł
op Do przechowalni
Składniki 1 czopek zawiera 125 mg ibuprofeu oraz substancję pomocniczą tłuszcz stały Opis produktu 125 mg, Ibuprofenum
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
28,98 zł
op Do przechowalni
Składniki Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu Zawiera maltitol ciekły i sód W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
33,72 zł
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg Zawiera również sacharozę Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka do pacjenta
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniow...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
22,99 zł
op Do przechowalni
Ibuprofenum   Substancją czynną leku jest ibuprofen - związek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Hamuje procesy odpowiedzialne za powstawan...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Opis Apap Noc to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który łączy działanie paracetamolu  z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy. Łagodzi ból, ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
43,85 zł
op Do przechowalni
Opis produktu Wskazania: Produkt jest wskazany przy gorączce i bólach różnego pochodzenia.   Właściwości: APAP Junior dla dzieci powyżej 4 roku życia to lek w ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
24,23 zł
op Do przechowalni
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.