• Kategorie
  • Szukaj
  • Leki przeciwbólowe bez recepty

APAP dla dzieci FORTE Paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna. Wskazania: Lek stosuje się do leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzie...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
23.84
op Do przechowalni
Składniki Jedna pastylka twarda zawiera 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego, 0,6 mg amylometakrezolu i 5,9 mg lewomentolu Substancje pomocnicze: izomalt, kwas w...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
20.31
op Do przechowalni
Tantum Verde smak miętowy to lek w pastylkach twardych do ssania w bólu, zaczerwienieniu czy obrzęku jamy ustnej oraz gardła. Tantum Verde smak miętowy działa przec...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
18.60
op Do przechowalni
Pastylki Tantum Verde smak miodowo-pomarańczowy – na co, wskazania i działanie:   Tantum Verde smak miodowo-pomarańczowy to sprawdzony lek na ból gardła i stan...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
TANTUM VERDE cytrynowy, 3 mg, lek na ból gardła i stany zapalne jamy ustnej x 20 pastylek do ssania Benzydamini hydrochloridum Produkt leczniczy Tantum Verde smak c...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
18.60
op Do przechowalni
Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta   Tantum Verde 1,5 mg/ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej i gardle Benzydamini hydrochloridum Nale...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
24.43
op Do przechowalni
Opis produktu Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta IBUPROM RR MAX 400 mg, tabletki powlekane Ibuprofenum Należy uważnie zapoznać się z treścią ul...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
20.96
op Do przechowalni
Pedicetamol® zawiera paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.    Wskazania: Lek Pedicetamol przeznaczony dla niemow...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
18.11
op Do przechowalni
Składniki Każda tabletka powlekana zawiera 80 mg drotaweryny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze, w tym laktozę jednowodną oraz żółcień chinolinową lak (E 104)...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Skład 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum) Dostępne smaki: truskawkowy, pomarańczowy.   Wskazania Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
18.58
op Do przechowalni
Hioscyny butylobromek, substancja czynna leku Buscopan, jest środkiemrozkurczowym. Środki rozkurczowe zmniejszają skurcze mięśni gładkich narządów wewnętrznych jamy...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
15.73
op Do przechowalni
Składniki Każda tabletka zawiera jako substancję czynną: 40 mg chlorowodorku drotaweryny oraz substancje pomocnicze, w tym laktozę jednowodną Każda tabletka zawiera...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
24.21
op Do przechowalni