• Kategorie
  • Szukaj
  • Leki na migrenowe bóle głowy

Składniki Acetylsalicylic Acid Opis produktu
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg Zawiera również sacharozę Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Składniki Ascorbic Acid Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
31.77
op Do przechowalni
Składniki Każda kapsułka miękka zawiera 400 mg ibuprofenu Zawiera czerwień koszenilową (E124) i sorbitol, częściowo odwodniony Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
31.05
op Do przechowalni
Składniki diklofenak potasowy 25 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol Dodatkowe informacje - patrz ulotka Cechy
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
27.95
op Do przechowalni
Amol płyn do picia i na skórę, 150 ml Lek Amol to lek do picia, a także do stosowania na skórę, który wyróżnia się wszechstronnym działaniem na różne dolegliwości. ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
31.74
op Do przechowalni
  Wskazania:   Preparat stosowany w różnorodnych zespołach bólowych (np. bóle mięśniowe i mięśniowo-powięziowe, kręgosłupa, stawowe o niewielkim nasileniu...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
18.38
op Do przechowalni
Składniki Metamizolum Magnesicum Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
13.99
op Do przechowalni
  LEK AROMATOL ZAWIERA :  100 g leku Aromatol zawiera: Levomentholum (lewomentol) 1,72 g, Limonis aetheroleum (olejek cytrynowy) 0,57 g, Cinnamomi zeylani...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
28.90
op Do przechowalni
  Lek jest alkoholową mieszaniną mentolu i olejków eterycznych: olejku  cytrynowego, olejku cynamonowego, olejku z mięty polnej, olejku lawendowego, ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
24.53
op Do przechowalni
Składniki 1 tabletka zawiera 200 mg naproksenu oraz substancje pomocnicze, w tym:laktozę jednowodną, żółcień pomarańczową (E110) Opis produktu
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Duża dostępność
4.25
op Do przechowalni
Składniki jedna saszetka dwudzielna zawiera 50 mg ketoprofenu w postaci ketoprofenu z lizyną (80 mg) Opis produktu  
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
22.37
op Do przechowalni