• Saridon, 20 tabletek, Inpharm

25.29
op Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 24h/7 14.99
Kurier Inpost 14.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało

Saridon Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 20 tabletek

Opis produktu

Lek zawiera paracetamol

Saridon, 250 mg + 150 mg + 50 mg, tabletki Paracetamolum + Propyphenazonum + Coffeinum

Jedna tabletka zawiera jako substancje czynne: 250 mg paracetamolu, 150 mg propyfenazonu, 50 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze.

Pozostałe informacje

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Przygotowanie i stosowanie

Wskazania: Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból pooperacyjny, ból reumatyczny. Ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dawkowanie i sposób użycia: Dorośli 1-2 tabletki do trzech razy na dobę, młodzież w wieku 12-16 lat 1 tabletka do trzech razy na dobę. Stosować doustnie. Popić dużą ilością wody lub innego płynu. Jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, gorączka trwa dłużej niż 3 dni, objawy się nasilą lub wystąpią dodatkowe objawy, należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w dawkach większych niż zalecane.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Lek zawiera paracetamol. Nie przyjmować innych leków zawierających paracetamol. W razie przedawkowania natychmiast skontaktować się z lekarze, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.