• Apap Extra, 500 mg + 65 mg, 24 tabletki

23,22 zł
op Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł
Paczkomaty InPost 24h/7 14,99 zł
Kurier Inpost 14,99 zł
Kurier (Pobranie) 19,99 zł
Paczkomaty Inpost 24h/7 (Pobranie) 19,99 zł
Dostępność Mało

APAP Extra

Paracetamol 500 mg, kofeina65 mg; tabletki powlekane

 

Wskazania do stosowania: Bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

 

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o., ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Inni Klienci kupili również
  • Producenci
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.