• Apap Extra, 10 tabletek

12,13 zł
op Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł
Paczkomaty InPost 24h/7 14,99 zł
Kurier Inpost 14,99 zł
Kurier (Pobranie) 19,99 zł
Paczkomaty Inpost 24h/7 (Pobranie) 19,99 zł
Dostępność Mało

Składniki

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

Opis produktu

 

Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane

Wskazania
- bóle głowy
- migrena
- bóle mięśni
- bóle zębów
- nerwobóle
- bóle menstruacyjne
- bóle kostno-stawowe
- gorączka

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania i droga podania
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
- 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz.
- maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.